Anasayfa - Seçim 54 - Sakarya 2011 Seçim Portalı

CHP'nin Karasu aday adayı Ahmet Özkan

Haber İle İlgili Partiler

CHP
Kerem Erksoy'un kendisi-ne iletilen adaylık teklifini geri çev-irmesinin ardından yeni bir aday arayışına giren CHP'de sürpriz bir gelişme yaşandı. Karasu Belediyesi eski Fen İşleri Müdürü İnş. Müh. Ahmet Özkan aday adaylığı için partiye başvuru yaptı.

Özkan CHP İlçe başkanı Nurhan Aydın'a aday adaylığı dilekçesini verdi. CHP'nin aday bulamadığı şeklinde kamuoyuna yansıyan gö-rüşlerden rahatsız olduğunu kayde-den Ahmet Özkan "Adaylığım buna bir tepki olarak algılanabilir.

Ancak gerçek bu değil. Partiden daha önce adaylık teklifi gelmişti. Ben Rus-ya'daki bir inşaat projesiyle ilgilen-diğim için o günün koşullarında olumsuz yanıt vermiştim. O proje-den ayrıldım ve şu anda CHP'nin aday adayıyım" dedi. Özkan, ken-disi dışında aday adayşlığı için baş-ka başvurular olabileceğine işaret etti ve "Parti içerisinde demokratik bir yarışa hazırım" mesajı verdi.
ÖNERİ TATLI'DAN Ahmet Özkan'ın CHP'den başkan adayı olması konusu geçtiğimiz hafta partide yapılan geniş katılımlı toplantıda gündeme geldi. Ahmet Özkan'la birlikte bu toplantıya katılan ve bir konuşma yapan Belediye Eski Başkanı Selahattin Tatlı Özkan'ın başkan adayı olmasını istediğini dile getirdi. Selahattin Tatlı "Başkanlığım döneminde kendisiyle birlikte çalıştık. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü'nü başarıyla yürütmüştü. Dolayısıyla adaylık için uygun bir isim olduğunu düşünüyorum" diye konuştu. Ahmet Özkan'ın toplantıyı izleyen günlerde yakın çevresiyle bu teklifi değerlendirdiği ve daha önce CHP'den gelen adaylık teklifini de dikkate alarak başvuru yapma kararı aldığı belirtiliyor.

AYDIN: 'HAYIRLI OLSUN'

Ahmet Özkan'ın adaylık başvu-rusundan sonra bir açıklama yapan İlçe Başkanı Nurhan Aydın, CHP'-nin aday bulamadığı şeklindeki söylentilere en güzel yanıtı Ahmet Özkan'ın verdiğini söyledi. Daha başka aday adaylarının da başvuru yapabilece-ğine dikkat çeken Baş-kan Aydın "Kamuoyunda tek yanlı bir koşullandırma gayretleri var. Herkes Ak Parti adayının kim olacağına kilitlenmiş durumda. Sayın Özkan'ın adaylığı ile birlikte Karasu'da siyasetin kartları yeniden karılacak. Ahmet Özkan Karasu'da herkesin yakından tanıdığı ve güven duyduğu bir mühendis arkadaşımızdır. İlçemiz ve partimiz için hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.
Haber Tarihi : 11 Aralık 2013 Çarşamba

Yorumlar

CHP'nin seçim bildirgesini yorumladı

CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı seçim bildirgesiyle insanların yüzünün güleceğini, yaşanacak bir Türkiye geleceğini söyledi...

Nerede oy kullanacaksın TIKLA ÖĞREN

Yüksek Seçim Kurulu, 7 Haziran 2015 pazar günü gerçekleşecek olan Genel Seçim’de vatandaşların nerede oy kullanacaklarını açıkladı...

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

7 Haziran Genel Seçimine sayılı günler kala siyasi partilerde tempo giderek artıyor. Genel seçimlerin Sakarya’da AK Parti ,CHP ,MHP ve SP-BBP ittifakı arasında büyük çekişmeye sahne olması bekle..

Hacıeyüpoğlu'na Akyazı'dan büyük ilgi

Seçim çalışmalarını Akyazı'da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, "Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya v..

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

CHP Milletvekili adayları Ankara Ato Congresum Salonu'nda seçim bildirgesi tanıtımı yapacak...

O daire için kararını verdi!

CHP'li Ecevit Keleş, CHP il başkanlığının boşalttığı daireyi inşaat şirketinin bürosu olarak kullanacağını söyledi....

Geyveli Gönül Komünist Parti 1.sıra adayı

Geyvelilerin yakından tanıdığı emekli astsubay Turgay Akın'ın eşi Gönül Akın, Komünist Parti Sakarya 1. sıra milletvekili adayı oldu..

'Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değiliz'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi; siyasileri ağırlamaya devam ederken önceki günde CHP Sakarya Milletvekili Adaylarını ağırladı...

Müftülük'ten o haber için açıklama

Umrede dağıtılan seccadede boynuzlu hayvan başı olduğunı iddia eden Ferizlili vatandaşa İl Müftülüğü'nden cevap geldi..

MHP adayı Doğancı kayıplara karıştı

Uzun yıllar Doğruyol Partisi'nde siyaset yaptıktan sonra MHP saflarına katılarak 5'nci sıra milletvekili adayı olan İsmail Kamil Doğancı, listelerin açıklanmasıyla ortalıktan kayboldu..

Özkoç, o arsanın devrine sert çıktı

CHP Milletvekili Engin Özkoç, Sapanca Gölü manzaralı 15 Dönümlük arazinin imara açılarak TÜRGEV'e tahsis edilmesine tepki gösterdi..

Ak Parti'liler otobüslerle Ankara'ya gidiyor

AKP Genel Merkezi, bugün Ankara’da Türkiye’nin 81 ilindeki milletvekilli adaylarının tanıtımını yapacak..

Son Yorumlanan Haberler

CHP'nin seçim bildirgesini yorumladı

cokk güzel cok devam edin 4 ay sonra görüsecegiz dıkkat 4 ay sonra grs
tera @ 19.04.2015 19:57:15

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

AK PARTİ:7 diğerleri: 0 !
Kamil AK PARTİ @ 19.04.2015 18:36:09

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

Bu millet siyasi istikrar ve en önemlisi ekonomik istikrar için AKP yi desteklemiştir. Tıpkı bizim gibi. Amma velakin ekonomik göstergeler ortadadır. Bu ülkede 3 lü koalisyonda artan doların artış grafiğini son bir yıldaki artış geride bırakmıştır. Yani ekonomik istikrar yerle bir. Siyasi istikrar yerini başkanlık ve açılım saçmalığının getirdiği bir çok toplumsal kaosa bırakmıştır. En önemlisi ile kuruluş temeli olan adalet unsurunu kamu ihaleleri ve yolsuzluk konusundaki tutumu ile AKP yitirmiştir. Kosova kökenli Türk bir sülale olarak 600 ü aşkın reyimiz bu seçimde akp'nin değidir. Büyüklerimizin bizim insiyatifimizi desteklediğini görmek bizi arayışa itmiştir. o yuzden 3-3-1 için ve dur demek için MHP diyoruz. Bizde sola oy yok!
Ötüken Mutasavvıfı @ 19.04.2015 14:12:23

O daire için kararını verdi!

kim chpnli üyelerin aidat paralarını haksızca haram yerlere harcadı ise ve bu paralarla faiş fiatla kira ödüyorsa onları allaha havale ediyoruz inşallah seçilemezler seçilemiyeceklerde ona buna peşkeş çektikleri parti paralarının içinde boğulurlar inşallah
partili arkadaş @ 19.04.2015 12:56:04

Erenler de ittifak tamam

keşke mhp de katılsaydı daha iyi olurdu. belki mecliste birleşirler. bir mhp li olarak sizi mecliste görmek için oyum sizlere şimdiden hayırlı olsun. türkiye nin umudu sizlersiniz.
birlikten kuvvet doğar @ 19.04.2015 12:55:18

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

arkadaşlar ben yada sen saadet-bbp ikilisine neden oy vereyim.merhum erbakan ve yazıcıoğlu varmı yok.onaların sülalesinden kimse varmı yok.ee kamalak la destici kimdir yaa.sakın ha oyları bölmeyin hep birden ak parti diyelimki 400 vekili bulabilelim.
bilirkişi @ 19.04.2015 12:54:02

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

Akp 2-Mhp 2-Milli İttifak 2-Chp 1
alternatif var. @ 19.04.2015 12:10:31

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

saadet büyük birlik aş. sakarya da iş yapar ÜLKE genelinde yüzde 5 başarıdır. üstü de olabilir akp yi epey hırpalar. 7 haziran sonrası saadet kendini fermante edecek ve eski günlerine dönecektir. ESAS OLAN MİLLİ GÖRÜŞ ÇİZGİSİDİR. 1980 SONRASI ÜLKE ikinci bir tabela partisi görmeye hazırlanıyor. israf biriktiremez erimeye mahkumdur. hata sını anlıyanlar m.görüş gömleğini tekrar giymek istiyecekler . ülkenin omurgasız siyaset ve siyasetçiye tahamül ve zamanı yok artık.
analiz ve yorum eksperden @ 19.04.2015 10:29:57

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

Herkes hayal kuruyor mhp il yonetimi görevden alınmış kapıya kilit vurulmuş aynısı chp il yönetimine yapılmış kendi içinde sorunları olan il yönetimlerini başarılı olacak .bu millet yine doğruyu yapıp, çok çalışkan genç ak kadrolarla bu seçimlerde de inşallah 7 , 0 olur il baskani fevzi kılıç liderliğinde...
sener celik @ 19.04.2015 08:43:09

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

sn ahmet ş eski bir ak partili olarak keşke kamuda çalışan işçisine 3000 lira veren bonkör devletim asgari ücreti 1500 tl yapsaydı kamuda çalışıp emekli olana 2500 tl verebilirken geri kalanınıda verseydi.800 lira büyük para diyenler olmasaydı.esnafın hali belli çiftçi zaten taklada.35 senedir ezilen bedenim yaşın genç demeyip emekli olsaydı.suriyeliler kadar degerim olsaydı.keşke vatanımda hakkım olanlar verilseydi.nüfusumuzun 30 milyonu fakirlikle işşizlikle mücadele etmeseydi.bende konvoyda gezerdim sahi siz bu saydıklarımdan hangisisiniz.
usta @ 19.04.2015 00:21:05

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

Muhalefet tırıs tırıs kaçarken, biz zaferi kutlamak için 13 senedir olduğu gibi konvoya çıkacağız.. 7 HAZİRAN'I BEKLEYİN
Ahmet Ş. @ 18.04.2015 22:51:34

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

chp sakaryanın 7 haziran finalisiti diğerini bilmem.
analiz ve yorum eksperden @ 18.04.2015 21:17:31

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

AKP SECMENIYDIM AMA OYUM CHP YE EMEKLIYIM 24 LIRA ZAMI LAYIK GÖRENLERE INAT VERCEM KENDILERINE GELDIMI HAMUTUYLA GÖTÜRÜYORLAR BIRDAHAMI AKP LANET OLSUN BUNLARIN HÜKÜMETINE BUNLARDA ZÜLUM VAR BASKA BIRSEY
DEMOKRAT54 @ 18.04.2015 21:13:41

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

GÖNLÜNÜZDEKİ LERE ALLAH BU MİLLET İÇİN FIRSAT VERMESİN.AKP 6-1 miş,açın gözünüzü çünki artık bu millet gözünü AÇTI teveccühünüz AKP 3 milletvekilini bulsun öpsün başına koysun.MHP İSE 2 ALLAHIN İZNİ İLE ve bu halkın teveccühü ile 3 de olabilir.chp ise 1 alır.bu da benim gönlümdeki ve inşallah halkımızın teveccühü ile gerçekleşecek.toplum mühendisliği yapan kiralık kalemler yanılacak.hırsızlık,yolsuzluk yoksulluk,talan,devletimizin mirasyedilerinin saltanatına seçmen DUR YETER.HİÇMİ UTANMA YOK BRE ...DİYECEK.allah dan korkmuyorsunuz,o yetkiyi veren millettendemi utanmıyorsunuz.nasıl insan içine çıkıp gezeceksiniz.HESAP VERME ZAMANI AZ KALDI 7 HAZİRAN az kaldı.
mali @ 18.04.2015 20:56:47

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

MHP 3, CHP 2, akp 2 cikarir.
Dogrucu Davut @ 18.04.2015 20:54:25

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

ALİ İNCİ semsiyeli parkta vatandaşla konuşmaya çalışıyordu ki vatandaş tokatını attı.mhp li kardeşlerim beni iyi tanır mış(sayın ali inci,söyle arkadaşını sana kim olduğunu söyleyeyim)AKP-RTE-DAVUDOĞLU-PARDON iç kavga bülent arınç=melih gökçek,suçlu var yolsuzluk,hırsızlık,talan var.partiye zarar gelmesin dediler hepsi sustu.VARMI yürekli SAVCI AH savcım sanada çok görmüyorum,hemen alınırsın veya sürülrsün.NE GÜZEL KORKU İMPARATORLUĞU.ama çatırdıyor,yıkılıyor.bugün vatandaş ali inci ve AKP ilçe başkanına gereken cevabı verdi.AMA HİÇBİR MEDYAYA YANSIMADI.
mali @ 18.04.2015 20:23:52

MHP adayı Doğancı kayıplara karıştı

Y A L A N haber Y A L A N haber.nereden çıkardınız böyle bir haberi.kiralık afbuyurun satılık kalemler nasıl işte böyle yalan haber yapar.e nede olsa AKP İKTİDAR ve para mal rant her şey akp de sizde haklısınız.kaç gram yağ nereden çıkar,bilirsiniz.ADAM BAŞKA PARTİLİ DİYE olamazmı aday.ve bal gibide oldu.sıralamaya ÇOMAK SOKANLAR siz fitneciliğe D E V A M
mali @ 18.04.2015 20:12:17

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

sakarya sokaklar adım adım 3 2 2 ye doğru. miras bitti.
mesireden tacovilla @ 18.04.2015 20:06:32

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

AKP 6 CHP 1
Genel kanı @ 18.04.2015 20:02:33

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

saadet bbp ittifakı akp nin sonu dur. oylar saadete
SER @ 18.04.2015 19:51:26