Anasayfa - Seçim 54 - Sakarya 2011 Seçim Portalı

CHP'nin Karasu aday adayı Ahmet Özkan

Haber İle İlgili Partiler

CHP
Kerem Erksoy'un kendisi-ne iletilen adaylık teklifini geri çev-irmesinin ardından yeni bir aday arayışına giren CHP'de sürpriz bir gelişme yaşandı. Karasu Belediyesi eski Fen İşleri Müdürü İnş. Müh. Ahmet Özkan aday adaylığı için partiye başvuru yaptı.

Özkan CHP İlçe başkanı Nurhan Aydın'a aday adaylığı dilekçesini verdi. CHP'nin aday bulamadığı şeklinde kamuoyuna yansıyan gö-rüşlerden rahatsız olduğunu kayde-den Ahmet Özkan "Adaylığım buna bir tepki olarak algılanabilir.

Ancak gerçek bu değil. Partiden daha önce adaylık teklifi gelmişti. Ben Rus-ya'daki bir inşaat projesiyle ilgilen-diğim için o günün koşullarında olumsuz yanıt vermiştim. O proje-den ayrıldım ve şu anda CHP'nin aday adayıyım" dedi. Özkan, ken-disi dışında aday adayşlığı için baş-ka başvurular olabileceğine işaret etti ve "Parti içerisinde demokratik bir yarışa hazırım" mesajı verdi.
ÖNERİ TATLI'DAN Ahmet Özkan'ın CHP'den başkan adayı olması konusu geçtiğimiz hafta partide yapılan geniş katılımlı toplantıda gündeme geldi. Ahmet Özkan'la birlikte bu toplantıya katılan ve bir konuşma yapan Belediye Eski Başkanı Selahattin Tatlı Özkan'ın başkan adayı olmasını istediğini dile getirdi. Selahattin Tatlı "Başkanlığım döneminde kendisiyle birlikte çalıştık. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü'nü başarıyla yürütmüştü. Dolayısıyla adaylık için uygun bir isim olduğunu düşünüyorum" diye konuştu. Ahmet Özkan'ın toplantıyı izleyen günlerde yakın çevresiyle bu teklifi değerlendirdiği ve daha önce CHP'den gelen adaylık teklifini de dikkate alarak başvuru yapma kararı aldığı belirtiliyor.

AYDIN: 'HAYIRLI OLSUN'

Ahmet Özkan'ın adaylık başvu-rusundan sonra bir açıklama yapan İlçe Başkanı Nurhan Aydın, CHP'-nin aday bulamadığı şeklindeki söylentilere en güzel yanıtı Ahmet Özkan'ın verdiğini söyledi. Daha başka aday adaylarının da başvuru yapabilece-ğine dikkat çeken Baş-kan Aydın "Kamuoyunda tek yanlı bir koşullandırma gayretleri var. Herkes Ak Parti adayının kim olacağına kilitlenmiş durumda. Sayın Özkan'ın adaylığı ile birlikte Karasu'da siyasetin kartları yeniden karılacak. Ahmet Özkan Karasu'da herkesin yakından tanıdığı ve güven duyduğu bir mühendis arkadaşımızdır. İlçemiz ve partimiz için hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.
Haber Tarihi : 11 Aralık 2013 Çarşamba

Yorumlar

Başbakan'ın mitingine davet

Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç 'Bu seçimin kazanını yeni Türkiye olacaktır' diyerek Cumartesi günü Kent Meydanında yapılacak tüm Sakaryalıları davet etti..

MHP'li Ünver'den esnaf ve çiftçiye müjde

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Milletvekili Adayı Orhan Ünver, Hendek merkezindeki esnaflara ve köylerdeki çiftçilere partisinin iktidar hedeflerini anlattı..

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, "Muhalefet partilerinin meydanlarda yakalayamadıkları coşku ve heyecanı, biz seçim irtibat büroları açılışlarında yaşıyoruz" dedi...

Erdoğan ve Davutoğlu Sapanca'da

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğanın eşi Emine Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlunun eşi Sare Davutoğlu, “doğal beslenme” furyasına dur demek için düzenlenen “beslenme ve sağlık” zirvesine katılmak üzere S..

'Sakarya MHP'yi zirveye taşıyacak'

MHP Mitingi, ara ara yağan yağmura rağmen hayli kalabalık ve coşkuyla Kent Meydanında yapıldı...

MHP'nin 'Bizimle Yürü' mitinginden

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Kent Meydanında 7 Haziran seçimleri için Sakaryalılara 'Bizimle Yürü Sakarya' dedi. O mitingden fotoğraflar..

Eski tüfeklere ziyaret

Demokrat Parti Milletvekili adayları partinin eski il başkanlarına ziyarette bulundi..

Nerede oy kullanacaksınız? TIKLA ÖĞREN

7 Haziran'da yapılacak 2015 Genel Seçimleri için seçmen listeleri askıya çıktı...

Kılıçdaroğlu Sakarya’ya neyin müjdesini verecek?

Sorun, 29 Mayısta Sakarya Kent Meydanına gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili...

Abhazlar acının yıldönümünde

Kafkasların Anadolu’ya sürgün edilmesinin yıldönümü anılıyor. Abhaz Dernekleri bugün Kefken’de bir dizi anma etkinlikleri düzenledi..

Özkoç; 'Torpil bitecek'

CHP Milletvekili Engin Özkoç, gençlere söz verdi: "Bizim gençler, onların gençler adaletsizliğini bitireceğiz. Ayrım yapmayacağız. Hepiniz bizim çocuklarımızsınız" dedi...

Kent Meydanı büyük mitinge hazır

Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisinin Saadet Partisi çatısı altında gireceği Milli İttifak Sakarya miting hazırlıkları tamamlandı...

Son Yorumlanan Haberler

Başbakan'ın mitingine davet

ONUN İÇİN SAKARYA EĞİTİMDE 54. SIRADA YASANABİLİR İLLER ARASINDA 50 SIRADA SAGLIKTA 52 SIRADANEYİN BASARISI BU
KANDIRALI @ 22.05.2015 12:45:23

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

SEBASTİYAN SEN DAHA SÖYLEMEDİNMİ, HALK KARARINI VERMİŞ, ANKETLER GEÇERLİ DEĞİL, SEÇİM SONUÇLARI GEÇERLİ NASIL SÖYLEMEZSİN BUNU, RXLJL2 ve AVANESİ EYLENİYORLAR KENDİLERİNCE.
Cenk AKYOL @ 22.05.2015 12:09:04

Başbakan'ın mitingine davet

Tarıma hayvancılığa hangi destek .. Allah aşkına komik olmayın. Türkiye'nin patates cenneti Sakarya da patates üreten çiftçi mi kaldı.. Yollara yatırım yaptık diyorsunuz , caddelerde yama yapılmadık yer kalmadı.. Eğitime yaptığınız tek destek 4 tane okul onlarda Allah'tan imam hatip yoksa onları da açacağınız yok... Söylermisiniz hangi mahallede çocukların gençlerin spor yapacağı alan var..
Ahmet @ 22.05.2015 11:04:03

Erdoğan ve Davutoğlu Sapanca'da

kamiltos'a Sare Davutoğlu bildiğim kadarıyla doktor, siz hangi eğitimdesiniz onu da yazında neye göre burada herkese ahkam kestiğinizi, kendinizi yüksek gördüğünüzü anlayalım.(bu arada bende mimarım hani hızınızı alamazsınız diye yazmak istedim.)
ahmet @ 22.05.2015 10:44:55

Eski tüfeklere ziyaret

Kağyaolları olarak mahlemizin vekilinin yanindayiz sorunu olan varasa kahyaoğularına gelsin karac dibi büfe bilen bilir adresse gerek yok...
kahyaoğları @ 22.05.2015 01:56:35

Eski tüfeklere ziyaret

Mehmet adında yazan sen nasill bir demokratsin anayi bababayi karistiruyorsun utanmaz adam gercek kimligini aciklamasan serefsizsin ben seker mahleden kahveci mehmet dursun adamsan kahveme cay icmeye beklyiyorum seni...
mehmet @ 22.05.2015 01:47:23

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

Rumuz doğru sos evet haklısın ,''HER MİLLET LAYIK OLDUĞUNCA YÖNETİLİR,ARAYAN MEVLASINIDA BELASINIDA BULURMUŞ'',AMA KARDEŞİM BİZİM NE SUÇUMUZ VAR Kİ BİZİ DE BELA DERYASINA SÜRÜKLERSİNİZ,BÜYÜK HESAP GÜNÜNDE TÜM AKP'LİLERDEN DAVACIYIM BİLESİNİZ.
Sakarya 5422 @ 22.05.2015 00:15:05

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

Abbas yolcu siz hala uynamaışsınız ben bir defa oy verdim onun hesabını veririm siz düşünün onca haksızlığa ortaksınız neymiş başkanlıkmış sistemi sanki 13 yıldır muhalefet varda zaten başkanlık sistemiyle yönetiliyoruz vatandaşa faydalı işler yapın bu sefer oyum mhp ye
hayaldi gercek oldu @ 21.05.2015 22:34:06

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

yav arkadas ak parti en zor gunde miting yapiyor .tamda acik ogretim sinavlarinin oldugu gun .bakalim bu gunde de o alan dolup tasarsa ne diyeceksiniz.yok tasima yok isci zorla getiriyor .diyorsunuz.artik anlayin nolur acin gözlerinizi bu halk ak partiyi seviyor .hatta asik bu partiye.neden gormemek icin kendizi zorluyorsunuz anlamiyorum.bu isciye ve memura sandik basindada mi zorla oy attiriyorlar.her seferinde oyu artiyor ak partinin .kendi kendinize soyleyip kendi kendinize inaniyorsunuz.vazgecin artik boyle siyaset ypmaktan halk size inanmiyor arkadas.bakin soylemedi demeyin cumartesi gunu o alanda igne atacak YER KALMAZ.
dogru soz @ 21.05.2015 22:31:43

Kutluata'ya vefa borcu

eyy adnan bey munir hoca hakkında böyle konuşamazsın he konuşursanda ona göre muamele görürsün sen kimsinde münür hocanın dostunun olup olmadığını sorguluyorsun
sakaryalı @ 21.05.2015 22:12:20

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

Ondan mı sanatçı getirmeden miting yapmıyorsunuz ? Hendekte tek başına Turgut BABAOĞLU bile sizden fazla insan topluyor
Kaan @ 21.05.2015 21:49:24

Erdoğan ve Davutoğlu Sapanca'da

HANGİ EĞİTİM SEVİYESİYLE, HANGİ TAHSİLLE NE KONUŞTULAR NE ANLATTILAR BUNLAR ŞİMDİ... NE KADAR OKUDUNUZ, BİLİMSEL ANLAMDA NE YAPTINIZ DA ÇIKIP MİLLETE HİTAP ETTİNİZ AMA SUÇ SİZDE DEĞİL SİZİ ORADA AĞZI AÇIK ŞEKİLDE DİNLEYENDE...
KAMİLTOS :) @ 21.05.2015 19:53:47

MHP'li Ünver'den esnaf ve çiftçiye müjde

1.75 pahalı 1.50 olmaz mı..
osmik @ 21.05.2015 19:37:13

Eski tüfeklere ziyaret

Bülent akçanın büyüklerine saygısını tanıyanlar iyi bilir hadi başka kapıya AKP trolleri
EKREM @ 21.05.2015 18:56:21

MHP'li Ünver'den esnaf ve çiftçiye müjde

"Puna, Ortaköy, Mardinler, Çayırbaşı, Türbeköy ve Beyköy'ü birleştirerek, Belde yapacağız." vekilim bizde inşaallah seni vekil yapıp bu sözünü tutmanı isteyeceğiz. Puna sizinle yürüyor.
Punalı @ 21.05.2015 18:39:36

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

2002 den beri her seçimde Ak parti milletin beğenisiyle birinci oluyor. siz ise kim bunlar diye kendinize mi söylüyorsunuz. Bir milletin içine girin kendiniz çalıyor kendiniz oynuyorsunuz. patladınız çünkü size apoyu asacağınız diye oy verdik ecevite esir oldunuz artık ak parti 2071 de biterse bizde size oy vermeyi düşünebilir iz?
hüseyin @ 21.05.2015 17:21:01

Kamyonet üzerinde siyaset yapıyor

ben bir Sakaryali olarak desdekliyorum,meclisde böyle rengli insanlar da ihtiyac var neden Mustafa KASkas BIR FIRSAT VERILMESIN Yürekten desdekliyorum,Basarilar
ibrahim Metin Dursun @ 21.05.2015 17:20:21

Muhalefet mitinglerine ağır eleştiri

Doğrucu davut,pusula,hüseyin nazlı,RXLJL2 rumuzla şahıslar... kaç seçim oldu tokatlanmaktan bıkmadınız... he herseçime işçi memur geliyor. halk geliyor... nolmuş... her seçimde Ak Parti kaç oy alıyor,siz kaç oy alıyorsunuz... Hayal görmeyi bırakın ... bağırsanızda,çığırsanızda,böğürsenizde, AK PARTİ TEKBAŞINA İktidar.. :)
vatandaş54 @ 21.05.2015 17:16:49

Erdoğan ve Davutoğlu Sapanca'da

O OTELDEKİLERİN HEPSİ ZENGİN ZATEN VE YETERİNCE BESLENİYORLAR... GECE KONDUDAKİ ASGERİ ÜCRETLİ TAŞERON İŞÇİLERİNE BAKK EYY AKP VE TAYYİB?????
MERDA @ 21.05.2015 16:32:45

'Sakarya MHP'yi zirveye taşıyacak'

Sayın Devlet Bahçeli lütfen bu seçimde %20'yi geçemezseniz istifa edin. Açın şu partinin önünü.
Ahmet @ 21.05.2015 16:14:16