Anasayfa - Seçim 54 - Sakarya 2011 Seçim Portalı

İlçe belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak

Haber İle İlgili Partiler

AKP
Medyabar.com

Yaklaşık 2 haftadır gerek partisinin meclis grup toplantılarında gerekse de çeşitli toplantılarda devam eden aday açıklamaları Perşembe günü İstanbul'da devam etti

Başbakan Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek olan toplantıda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayını da açıkladı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Zeki Toçoğlu açıklanırken 16 ilçenin belediye başkan adayının açıklanma tarihi ise 15 Aralık sonrasına bırakıldı..

Gelen bilgilere göre Ak Parti Sakarya'da Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Zeki Toçoğlu'nu açıkladıktan sonra ilçe belediye başkan adayları üzerinde çalışmalar yapacak.

30 Mart seçimlerinden sonra il genel meclisinin kapatılması ve ilçelerin de büyükşehir belediyesi sınırları içerisine dahil edilmesi nedeniyle Ak Parti'de ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesinde Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeki Toçoğlu'nun da etkisi olması bekleniyor..

Bu nedenle de ilimizde 16 ilçede Ak Parti'nin belediye başkan adayını 15 Aralık tarihinden önce açıklamasının zor olduğu belirtiliyor..

Sakarya'da Ak Parti'de belediye başkan adaylarının Başbakan Erdoğan'ın 27 Aralık'ta ilimize yapacağı ziyaretten bir hafta veya 10 gün önce açıklanabileceği belirtiliyor
Haber Tarihi : 05 Aralık 2013 Perşembe

Yorumlar

cemaatçiler aday olmus tekrar başbakanı arkadan vurma için
servet demir @ 03.01.2014 20:36:26

Nerede oy kullanacaksın TIKLA ÖĞREN

Yüksek Seçim Kurulu, 7 Haziran 2015 pazar günü gerçekleşecek olan Genel Seçim’de vatandaşların nerede oy kullanacaklarını açıkladı...

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

7 Haziran Genel Seçimine sayılı günler kala siyasi partilerde tempo giderek artıyor. Genel seçimlerin Sakarya’da AK Parti ,CHP ,MHP ve SP-BBP ittifakı arasında büyük çekişmeye sahne olması bekle..

Hacıeyüpoğlu'na Akyazı'dan büyük ilgi

Seçim çalışmalarını Akyazı'da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, "Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya v..

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

CHP Milletvekili adayları Ankara Ato Congresum Salonu'nda seçim bildirgesi tanıtımı yapacak...

O daire için kararını verdi!

CHP'li Ecevit Keleş, CHP il başkanlığının boşalttığı daireyi inşaat şirketinin bürosu olarak kullanacağını söyledi....

Geyveli Gönül Komünist Parti 1.sıra adayı

Geyvelilerin yakından tanıdığı emekli astsubay Turgay Akın'ın eşi Gönül Akın, Komünist Parti Sakarya 1. sıra milletvekili adayı oldu..

'Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değiliz'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi; siyasileri ağırlamaya devam ederken önceki günde CHP Sakarya Milletvekili Adaylarını ağırladı...

Müftülük'ten o haber için açıklama

Umrede dağıtılan seccadede boynuzlu hayvan başı olduğunı iddia eden Ferizlili vatandaşa İl Müftülüğü'nden cevap geldi..

MHP adayı Doğancı kayıplara karıştı

Uzun yıllar Doğruyol Partisi'nde siyaset yaptıktan sonra MHP saflarına katılarak 5'nci sıra milletvekili adayı olan İsmail Kamil Doğancı, listelerin açıklanmasıyla ortalıktan kayboldu..

Özkoç, o arsanın devrine sert çıktı

CHP Milletvekili Engin Özkoç, Sapanca Gölü manzaralı 15 Dönümlük arazinin imara açılarak TÜRGEV'e tahsis edilmesine tepki gösterdi..

Ak Parti'liler otobüslerle Ankara'ya gidiyor

AKP Genel Merkezi, bugün Ankara’da Türkiye’nin 81 ilindeki milletvekilli adaylarının tanıtımını yapacak..

Erenler de ittifak tamam

Saadet Partisi Büyük Birlik Partisi 7 Haziran Genel seçimlerine birlikte giriyor. Erenler Saadet Partisi ve Büyük Birlik partisi ittifakı resmen gerçekleşti....

Son Yorumlanan Haberler

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

saadet büyük birlik aş. sakarya da iş yapar ÜLKE genelinde yüzde 5 başarıdır. üstü de olabilir akp yi epey hırpalar. 7 haziran sonrası saadet kendini fermante edecek ve eski günlerine dönecektir. ESAS OLAN MİLLİ GÖRÜŞ ÇİZGİSİDİR. 1980 SONRASI ÜLKE ikinci bir tabela partisi görmeye hazırlanıyor. israf biriktiremez erimeye mahkumdur. hata sını anlıyanlar m.görüş gömleğini tekrar giymek istiyecekler . ülkenin omurgasız siyaset ve siyasetçiye tahamül ve zamanı yok artık.
analiz ve yorum eksperden @ 19.04.2015 10:29:57

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

Herkes hayal kuruyor mhp il yonetimi görevden alınmış kapıya kilit vurulmuş aynısı chp il yönetimine yapılmış kendi içinde sorunları olan il yönetimlerini başarılı olacak .bu millet yine doğruyu yapıp, çok çalışkan genç ak kadrolarla bu seçimlerde de inşallah 7 , 0 olur il baskani fevzi kılıç liderliğinde...
sener celik @ 19.04.2015 08:43:09

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

sn ahmet ş eski bir ak partili olarak keşke kamuda çalışan işçisine 3000 lira veren bonkör devletim asgari ücreti 1500 tl yapsaydı kamuda çalışıp emekli olana 2500 tl verebilirken geri kalanınıda verseydi.800 lira büyük para diyenler olmasaydı.esnafın hali belli çiftçi zaten taklada.35 senedir ezilen bedenim yaşın genç demeyip emekli olsaydı.suriyeliler kadar degerim olsaydı.keşke vatanımda hakkım olanlar verilseydi.nüfusumuzun 30 milyonu fakirlikle işşizlikle mücadele etmeseydi.bende konvoyda gezerdim sahi siz bu saydıklarımdan hangisisiniz.
usta @ 19.04.2015 00:21:05

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

Muhalefet tırıs tırıs kaçarken, biz zaferi kutlamak için 13 senedir olduğu gibi konvoya çıkacağız.. 7 HAZİRAN'I BEKLEYİN
Ahmet Ş. @ 18.04.2015 22:51:34

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

chp sakaryanın 7 haziran finalisiti diğerini bilmem.
analiz ve yorum eksperden @ 18.04.2015 21:17:31

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

AKP SECMENIYDIM AMA OYUM CHP YE EMEKLIYIM 24 LIRA ZAMI LAYIK GÖRENLERE INAT VERCEM KENDILERINE GELDIMI HAMUTUYLA GÖTÜRÜYORLAR BIRDAHAMI AKP LANET OLSUN BUNLARIN HÜKÜMETINE BUNLARDA ZÜLUM VAR BASKA BIRSEY
DEMOKRAT54 @ 18.04.2015 21:13:41

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

GÖNLÜNÜZDEKİ LERE ALLAH BU MİLLET İÇİN FIRSAT VERMESİN.AKP 6-1 miş,açın gözünüzü çünki artık bu millet gözünü AÇTI teveccühünüz AKP 3 milletvekilini bulsun öpsün başına koysun.MHP İSE 2 ALLAHIN İZNİ İLE ve bu halkın teveccühü ile 3 de olabilir.chp ise 1 alır.bu da benim gönlümdeki ve inşallah halkımızın teveccühü ile gerçekleşecek.toplum mühendisliği yapan kiralık kalemler yanılacak.hırsızlık,yolsuzluk yoksulluk,talan,devletimizin mirasyedilerinin saltanatına seçmen DUR YETER.HİÇMİ UTANMA YOK BRE ...DİYECEK.allah dan korkmuyorsunuz,o yetkiyi veren millettendemi utanmıyorsunuz.nasıl insan içine çıkıp gezeceksiniz.HESAP VERME ZAMANI AZ KALDI 7 HAZİRAN az kaldı.
mali @ 18.04.2015 20:56:47

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

MHP 3, CHP 2, akp 2 cikarir.
Dogrucu Davut @ 18.04.2015 20:54:25

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

ALİ İNCİ semsiyeli parkta vatandaşla konuşmaya çalışıyordu ki vatandaş tokatını attı.mhp li kardeşlerim beni iyi tanır mış(sayın ali inci,söyle arkadaşını sana kim olduğunu söyleyeyim)AKP-RTE-DAVUDOĞLU-PARDON iç kavga bülent arınç=melih gökçek,suçlu var yolsuzluk,hırsızlık,talan var.partiye zarar gelmesin dediler hepsi sustu.VARMI yürekli SAVCI AH savcım sanada çok görmüyorum,hemen alınırsın veya sürülrsün.NE GÜZEL KORKU İMPARATORLUĞU.ama çatırdıyor,yıkılıyor.bugün vatandaş ali inci ve AKP ilçe başkanına gereken cevabı verdi.AMA HİÇBİR MEDYAYA YANSIMADI.
mali @ 18.04.2015 20:23:52

MHP adayı Doğancı kayıplara karıştı

Y A L A N haber Y A L A N haber.nereden çıkardınız böyle bir haberi.kiralık afbuyurun satılık kalemler nasıl işte böyle yalan haber yapar.e nede olsa AKP İKTİDAR ve para mal rant her şey akp de sizde haklısınız.kaç gram yağ nereden çıkar,bilirsiniz.ADAM BAŞKA PARTİLİ DİYE olamazmı aday.ve bal gibide oldu.sıralamaya ÇOMAK SOKANLAR siz fitneciliğe D E V A M
mali @ 18.04.2015 20:12:17

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

sakarya sokaklar adım adım 3 2 2 ye doğru. miras bitti.
mesireden tacovilla @ 18.04.2015 20:06:32

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

AKP 6 CHP 1
Genel kanı @ 18.04.2015 20:02:33

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

saadet bbp ittifakı akp nin sonu dur. oylar saadete
SER @ 18.04.2015 19:51:26

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

akp en şaşalı döneminde 5-2 yaptı,şimdi ülkeyi bölücülere peşkeş çekerken 6-1 yapacakmış ve neymiş efendim genel kanaat bu yöndeymiş,'' ATMA RECEP DİN KARDEŞİYİZ'' :=))
mücahit @ 18.04.2015 19:29:41

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

7 Haziran akşamı yine AK Parti'nin kazandığını görüp; hüzünle televizyonunuzu kapatacaksınız :)
Ahmet @ 18.04.2015 19:25:55

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

gözden kaçırmamız olanşu. 4 2 1 bugün için gözüken. ÜLKE genelinde sakarya nerede ANKARA VE İSTANBUL METROPOLU arasında. ÜLKE genelinde üstüne koyarak gelen parti var oda CHP. EMEKLİYE 2 MAAŞ cuk diye oturdu. alt alt sırayla geliyor. chp 1 özkoçla yapar 2 yi ANKARA rüzgarı getiriyor. mhp planlı giderse 2 yi bulur. etti 4. kalan üçü kim lazımsa o koştursun. zormu hiçte zor değil. dolar 2730 benzin 4500 patates 4000 kıyma 3500 tl parça et 40 tl. ali inci her yere resmini astırsa ne yazar. vatandaş pazardan yarı boş fileyle dönüyor.
yenicamiden mektup var. @ 18.04.2015 19:24:13

Siyaset hareketlendi.Tempo yükseldi

nazımakturk @ 18.04.2015 18:47:16

O daire için kararını verdi!

Cidden komik yorumlar. Valla siz allem etsenizde kallem eteseniz de CHP 1 milletvekili çıkarır..Yormayın kendinizi bu yorumlara..)))
Duran @ 18.04.2015 18:39:07

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

Uzun zaman sonra sonuçlarını kestiremediğim bir Genel Seçim geliyor.Şu anda durum 4 AK Parti,1 CHP,1 MHP şeklinde.Yani gecen seçimlerin aynısı,ancak daha uzun bir zaman var.CHP özellikle ekonomi anlamlarında söylemlerle ilgi çekiyor.Bu nedenle oylarında bence bir miktar artış olacaktır.Zaten ilk sıra adayı Engin Özkoç,CHP'lilerden çok diğer partililerede sıcak gelen bir isim.O nedenle CHP Sakarya'da bir vekil çıkarır. MHP'de güzel liste yaptı.Onlarda bence oylarını artıtırlar.Yani seçin 4 AK Parti,2 MHP, 1 CHP'ye doğruda gidebilir
Yavuz Ceylan @ 18.04.2015 18:34:48

CHP Milletvekili adayları Ankara'ya gidiyor

Milletvekilleri olmaz da,1 milletvekili çıkar,kasmayın kendinizi rahat olun
Nuri @ 18.04.2015 18:29:58