Anasayfa - Seçim 54 - Sakarya 2011 Seçim Portalı

İlçe belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak

Haber İle İlgili Partiler

AKP
Medyabar.com

Yaklaşık 2 haftadır gerek partisinin meclis grup toplantılarında gerekse de çeşitli toplantılarda devam eden aday açıklamaları Perşembe günü İstanbul'da devam etti

Başbakan Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek olan toplantıda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayını da açıkladı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Zeki Toçoğlu açıklanırken 16 ilçenin belediye başkan adayının açıklanma tarihi ise 15 Aralık sonrasına bırakıldı..

Gelen bilgilere göre Ak Parti Sakarya'da Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Zeki Toçoğlu'nu açıkladıktan sonra ilçe belediye başkan adayları üzerinde çalışmalar yapacak.

30 Mart seçimlerinden sonra il genel meclisinin kapatılması ve ilçelerin de büyükşehir belediyesi sınırları içerisine dahil edilmesi nedeniyle Ak Parti'de ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesinde Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeki Toçoğlu'nun da etkisi olması bekleniyor..

Bu nedenle de ilimizde 16 ilçede Ak Parti'nin belediye başkan adayını 15 Aralık tarihinden önce açıklamasının zor olduğu belirtiliyor..

Sakarya'da Ak Parti'de belediye başkan adaylarının Başbakan Erdoğan'ın 27 Aralık'ta ilimize yapacağı ziyaretten bir hafta veya 10 gün önce açıklanabileceği belirtiliyor
Haber Tarihi : 05 Aralık 2013 Perşembe

Yorumlar

cemaatçiler aday olmus tekrar başbakanı arkadan vurma için
servet demir @ 03.01.2014 20:36:26

MHP'de Acartürk gövde gösterisi yaptı

MHP Milletvekili Aday Adayı Avukat Alirıza Acartürk Aday Adaylık başvurusunda adeta gövde gösterisi yaptı..

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimleri öncesinde özellikle AK Parti'de aday adayları büyük bir rekabet içinde adaylık hayali için çalışıyor..

Ankara'da mülakat başladı.İşte ilk fotoğraflar

Ak Parti'de 73 milletvekili aday adayı mülakat için Ankara genel merkeze çağrılmıştı.İşte ilk fotoğraflar.....

Adaylığı heyecan yarattı

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, ziyaret ettiği Lastik-İş Sendikası’nda büyük övgüyle karşılandı..

Kemal Öztürk,'Bir dünya şehri olabiliriz'

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk: "Sakarya'da bir dünya şehri olabilecek potansiyel var. Bu hedefler ancak potansiyele inanmış bir ekip ile gerçekleştirilebilir" dedi...

Atabek çalışmalarını Ankara'ya da kaydırdı

Bakan Yardımcılığı görevinden istifa ederek Ak Parti'den Sakarya Milletvekili aday adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'la gör..

Ak Parti'de beklenen gelişme!

Ak Parti'de 73 milletvekili aday adayı mülakat için Ankara genel merkeze çağrıldı.....

Ak Parti İl Gençlik Kolları yürütme kurulu açıklandı

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yaptığı Yönetim Kurulu Toplantısında İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir Yürütme Kurulunu belirledi...

Uncuoğlu'ndan Püsküllü'ye ziyaret

AK Parti eski İl Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Recep Uncuoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'yü makamında ziyaret etti..

Özkoç kesin gibi Kutluata ise belki!

AK Parti’de 5 vekilden 3’ü tüzük gereği TBMM’de olmayacak. Sakarya siyasetinin son 12 yılında iz bırakan Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün ve Hasan Ali Çelik politikayı meclis dışında sürdürecek..

AK Parti’nin Sakarya imtihanı

Bu ülkede dönem dönem farklı toplumsal grupların yaşadığı acı dolu günlere bir daha dönmemek için hep birlikte, yeni Türkiye harcını karıştırmalıyız...

Enver Toçoğlu hayranları facebookta

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sakarya Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, çalışmalarını sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden takipçileriyle paylaşıyor...

Son Yorumlanan Haberler

MHP'de Acartürk gövde gösterisi yaptı

DEĞERLİ KARDEŞLER, ORADA ZİHNİ ABİ GİBİ ABİ DURURKEN BU MUHTEREMLERİ NİYE DESTEKLİYORSUNUZ. ADAM ADAY OLMUYOR DİYE NİYE YOK SAYIYORSUNUZ. HANİ GÖREV İSTENMEZ, VERİLİRDİ. ZİHNİ ABİ GİBİ EMEKTAR VE KALİTELİ KAÇ ADAM KALDI Kİ ZATEN. SADECE 17 YIL HAPİS YATMIŞ BU ABİMİ MECLİSE GÖNDERİN DE MECLİS BİR ADAM GÖRSÜN.
yakup altaş @ 06.03.2015 18:35:02

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

HÜSEYİN ÖZTÜRK e katılıyorum.öyle günübirlik bir stk yemediğim yemeğin toplantısına katılmıstım.gayeleri milleti çözüm safsatasına alıştırmak.şimdi ne adı var nede bir yerleri.tamamen akp li arkadaşların günübirlik kurduğu bir gurup tu.SADAKAT diye aslında sakat at olması gerekirdi ya neyse simdi esrleri bile yok.bir medya algısı oluşturdular vazifeleri tamamlandı.
mali @ 06.03.2015 18:28:12

MHP'de Acartürk gövde gösterisi yaptı

hayırlı olsun,Ali Rıza beye milletvekilliği yakışır.allah hepsinin yolunu açık eylesin.lakin haber başlığı;el insaf yani ülkücülük ayrıcalıktır,kırgını,küskünü olmaz.hele böyle bir haber başlığına maalesef üzüldüm.illaki bir çomak mı sokmak gerekir.aday olsakta olmasakta herkesin şunu bilmesi lazım:ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM sonra PARTİM VE BEN (D.BAHÇELİ) SATICILAR,GÜNÜ BİRLİK MENFAAT PEŞİNDE KOŞANLAR, ÇAKALLAR,ŞÜLÜKLER,GÖMLEK GİYİP ÇIKARANLAR burası sizin yeriniz değildir.MHPnin bütün adayları altından değerlidir.ALİ RIZA ACARTÜRK'DE ONLARDAN BİRİDİR,ALLAH ÇIKTIĞINZ YOLDA HELE ANA DUASI ALMIŞ OLARAK UTANDIRMASIN(zaten utanılacak birşey yapmıyacağınızdan da eminiz).....
mali @ 06.03.2015 18:07:11

MHP'de Acartürk gövde gösterisi yaptı

Allah tamamına erdirsin, küskünlükleri bir kenara bırakıp büyük küçük herkesi kucaklayıp bu işin Özünü kavrayan dava adamlarıyla bu dava iktidara gelecek inşallah. Çok çileler çektik yıllardır, artık bir olup arkadaşlarımıza sahip çıkacağız.. Sayın Acartürk gibi, Sayın Kılıçaslan gibi herkesin gönlünü alan adaylara çok yakışır. Allah utandırmasın..
Kaymaz Ailesi; @ 06.03.2015 17:41:10

Ak Parti İl Gençlik Kolları yürütme kurulu açıklandı

Adnan medyadan tanıtımdan ne anlar yahu yok muydu medya tanıtıma sektörden bir adam...
Selçuk @ 06.03.2015 17:19:21

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

Tutturmuşsunuz bir STK. Adları sivil toplum kuruluşu, kendileri resmi kurumlardan farksız.Kapalı salonda bir başkan beş yönetim kurulu üyesiyle oturup çay içtinizmi oldu size halkın içine girmek. Öyle mi sayın milletvekilleri? Seçim zamanı dükkan dükkan, ev ev gezdiğiniz gibi; hatta daha fazla, yetkiyi aldıktan sonra da halkın içine girip sorunlarını dinleyeceksiniz ki görevinizi yapmış olun.
hüseyin öztürk @ 06.03.2015 17:16:32

MHP'de Acartürk gövde gösterisi yaptı

tüm ülkücü camiayı kucaklayabilecek,talıp oldugu makamı en ıyı sekılde yapabılecek dava adamı arkadasımız , allah tamamına erdirsin
metin ergezen @ 06.03.2015 16:54:15

Ak Parti İl Gençlik Kolları yürütme kurulu açıklandı

ne YÜRÜTECEKLER..... onlara kalmaz:)))))
s..alemdar @ 06.03.2015 15:42:28

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

Daha Sakarya da kalıcı konutlara ulaşımı bile sağlayamadılar. Hani raylı sistem. İnsanlar ne kadar mağdur. Kalıcı konutlar köy. Modern köy o kadar. İktidarın bu kadar kuvvetli olduğu bir yer Sakarya. Dorukkent tarafında oturanlar çocuklarını zor dershaneye gönderiyor. Herkes merakta. Kızlarımız eve korkarak geliyor. İdealkent tarafından korkuyorlar.
fatma arslan @ 06.03.2015 15:25:29

Ankara'da mülakat başladı.İşte ilk fotoğraflar

M.ÇOLAK BİR PARA SAYMA MAKİNASI DAKİKADA NE KADAR PARA SAYAR unutmuşsun Bu soruyu bilen liste birincisi
hasan soy @ 06.03.2015 14:54:37

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

Bakan hanım guzergahını sakarya üzerinden oluşturuyor. Ayhan Bey Komisyon Başkanlığı yoğunluğuna rağmen Sakaryaya her zaman yakındır. Ali İhsan Bey Genel Merkez görevinin yanı sıra tüm vakitlerinde Sakarya'da gecen hafta STK ziyaretlerini görmedik demeyin. Şaban Bey aynı şekilde ilgili Seçilmiş vekillerimiz aleyhinde yapılan bu habere katılmak olmaz. Sakarya da yapılacak her işte vekillerimiz etkin olarak çalışmakta. Siz onları bırakın da Muhalifin vekilleri nerde hiç onları sormuyorsunuz ??????
cokyanlıs @ 06.03.2015 14:27:56

Ankara'da mülakat başladı.İşte ilk fotoğraflar

SAYIN MEHMET ÇOLAK BEY SORUNU CEVABI ÇAMUR AT İZİ KALSIN 1000 PUANLIK CEVAP
hendekli @ 06.03.2015 14:07:42

Kemal Öztürk,'Bir dünya şehri olabiliriz'

12.Yıldır senin partin iktidarda 12.yıldır senin partinin vekilleri ezici çoğunlukta SAKARYA,yı Kasabadan öteye götürememişler..Şimdi sende çıkmışsın Aynı partiden aday olup dünya şehri yapacaksın..Anlat Anlat Çok heyecanlı oluyor Milletle Dalga mı geçiyorsunuz...
CONFİ @ 06.03.2015 13:41:24

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

VARLIKLARINI GÖRMEDİK Kİ, KAYBOLDUKLARINI ANLAYALIM....
leclac @ 06.03.2015 13:33:34

Adaylığı heyecan yarattı

yerini buldu zeki bey dosyaların nerede yakışır size
mehmet çolak @ 06.03.2015 13:19:46

Ankara'da mülakat başladı.İşte ilk fotoğraflar

soru 1 kutu fabrikası nasıl kurulur
mehmet çolak @ 06.03.2015 13:18:31

Ak Parti İl Gençlik Kolları yürütme kurulu açıklandı

Arkadaşlar haksızlık etmeyin yeni başkana,pek tabi ki kimse sayın başkan mehmet keçeoğlu gibi lider vasıflı,dava adamı,kibar,centilmen,ekip ruhunu asla yitirmemiş,ileri görüşlü ve mükemmel bir hatip olamaz,lütfen yeni başkan için sabredelim.
leylevi @ 06.03.2015 13:18:08

Ankara'da mülakat başladı.İşte ilk fotoğraflar

Yahu kanmayın biz sizi adam yerine koyuyoruz muhabbetlerine. liste başından belli oyalama taktiği ile nabzı hareketli tutuyor bahane ile paraları toployur akp..ne diyelim helal olsun...ben artık oy vermiyeceğim o kesin toplam 5 oy...hiç olmassa milletin küfürüne maruz kalmammmm.
mehmet mergül @ 06.03.2015 13:17:03

AK Partili milletvekilleri kayboldu!

Ali İhsan yavuzu istemiyoruz
ak genclik @ 06.03.2015 13:10:18

Kemal Öztürk,'Bir dünya şehri olabiliriz'

Allah aşkına neyle dünya şehri olacaksınız, çark ceddesinde dolaşan ipsiz sapsız adamlarlamı, tüm şehirde gezen başı boş köpek çeteleriyle mi,.. Aynı parti değilmisiniz. mevcut olan neden çözmüyor bunları da sizler vaad ediyorsunuz. İşiniz gücünüz insanların duyguları ile oynamak ve kandırmak.
sümüklü @ 06.03.2015 13:08:14